URZĄDZENIA ZABAWOWE, EDUKACYJNE, SPORTOWO-REKREACYJNE ZNAJDUJĄCE SIĘ NA TERENIE PARKÓW I ZIELEŃCÓW SFINANSOWANE PRZEZ RADY OSIEDLA

 (link otworzy duże zdjęcie)

Rady Osiedla Miasta Poznania co rocznie znaczną część środków finansowych przeznaczają na urządzenia sportowo-rekreacyjne, sprzęt zabawowy i edukacyjny, który instalowany jest na placach rekreacyjno-wypoczynkowych oraz na terenie parków i zieleńców. W roku bieżącym ze środków finansowych Rad Osiedli zostały już doposażone  i wykonane prace w następujących obiektach:

- na placu zabaw przy ul. Wielichowskiej za pieniądze Rady Osiedla Świerczewo zamontowano  karuzelę i urządzenie wielofunkcyjne (zdj. 1)

- siłownia zewnętrzna na placu rekreacyjno-sportowym przy ul. Krokusowej została powiększona o 1 pojedyncze i 2 podwójne urządzenia do ćwiczeń, które

sfinansowała  Rady Osiedla Kwiatowe (zdj. 2)

- siłownia przy ul. Dolna Wilda – ul. Czechosłowacka została ze środków finansowych  Rady Osiedla Zielony Dębiec doposażona w 4 podwójne urządzenia do ćwiczeń (zdj. 3)

- na boisku do siatkówki terenu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Buczka – Kołłątaja  z funduszu Rady Osiedla Świerczewo zostało sfinansowane: postawienie dwóch słupków na których rozciągnięto siatkę do gry w piłkę siatkową (zdj. 4)

- Rada Osiedla Stare Miasto sfinansowała wyrównanie terenu i założenie trawy na obszarze siłowni zewnętrznej w parku K. Marcinkowskiego (zdj. 5)

- w parku T. Kirschke ze środków finansowych Rady Osiedla Główna wybudowano ogrodzenie wokół urządzenia zabawowego dla dzieci określanego nazwą piramida (zdj. 6)

- na terenie tzw. Glinianek wzdłuż ścieżki pieszo-rowerowej znajdującej się na przedłużeniu ul. Mieleszyńskiej za pieniądze Rady Osiedla Fabianowo postawiono 4 tablice edukacyjne (zdj. 7)

 

 zdj2krokusowa.jpg zdj3dolnawildaczechosl.jpg

zdj4buczkakollataja.jpg zdj5pmarcinkowsk.jpg zdj6kirschke.jpg zdj7mieleszynska.jpg

Opublikowano: 20 czerwca 2017 11:12

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 804

ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ W POZNANIU

Realizacja: IDcom-jst.pl