KONKURS – „zaprojektuj i wybuduj” ogród sensoryczny dla mieszkańców Poznania

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

Redakcja „Zieleni Miejskiej” organizuje dziewiątą edycję konkursu „Inspiracje w przestrzeni”. Współorganizatorem konkursu jest Urząd Miasta Poznania – Zarząd Zieleni Miejskiej, a partnerem Fundacja Santander Bank Polska z siedzibą w Warszawie.

Celem konkursu jest przygotowanie projektu koncepcyjnego ogrodu sensorycznego wraz z zagospodarowaniem terenu Skweru Tajnej Organizacji Nauczycielskiej w Poznaniu.

Konkurs skierowany jest do projektantów i architektów krajobrazu, którzy w ciągu trzech ostatnich lat zrealizowali przynajmniej dwa projekty zagospodarowania zieleni – ogród sensoryczny, związany z hortiterapią, o zbliżonym zakresie i wartości. 

Wszystkie wytyczne oraz pozostałe informację dostępne na: www.abrys.pl/media/konkursy/inspiracje-w-przestrzeni

Dla zwycięscy konkursu przewidziano nagrodę w postaci udzielenia zlecenia na realizację ogrodu sensorycznego w formule „zaprojektuj i wybuduj”, na bazie przygotowanej przez siebie koncepcji ogrodu sensorycznego oraz projektu technicznego. Wartość nagrody wynosi 100 000 zł. Oprócz nagrody głównej organizator przewiduje również możliwość przyznania dodatkowych nagród finansowych w wysokości 2 500 - 5 000 zł.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 stycznia 2020 r.

Finał konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 14 lutego 2020 r. podczas Forum „Miejska Sztuka Ogrodowa”, Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2020 w Poznaniu.

Zapraszamy do udziału!

Opublikowano: 12 listopada 2019 09:23

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1045

ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ W POZNANIU

Realizacja: IDcom.pl