Na najbliższej sesji Rada Miasta miała by uchwalić zmiany w systemie żłobkowym w Poznaniu. Prezydent przedstawił już swoją propozycję. Komisja Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia przyjęła poprawki do projekty Miasta. Radni chcą więcej miejsc w żłobkach, dzięki dopłatom do żłobków prywatnych. Chcą też by już od 1 stycznia 2013 zaczęły funkcjonować uspołecznione placówki. Proces uspołeczniania miałby obejmować także pracowników żłobków.

Liczba wyników na stronie
10