Radni z Komisji Samorządowej Rady Miasta, podczas posiedzenia w dniu 20 września zapoznali się z pismem byłego przewodniczącego Zarządu Osiedla Rataje Zbigniewa Klarzyńskiego oraz byłej członkini zarządu Marii Talagi, w którym skarżą się oni na postępowanie przewodniczącego Rady Osiedla Adama Pawlika, będącego jednocześnie radnym miejskim. Adam Pawlik i pozostali członkowie Zarządu Osiedla zdecydowanie odpierają te zarzuty.

Radni na posiedzeniu Komisji w dniu 19 września zaopiniowali projekty uchwał dotyczące zmian budżetowych a także kwestie regulującej działalnośc organizacji pozarządowych.

Konferencja "Akademicki Poznań - współczesność i przyszłość" odbędzie się w poniedziałek 26 września w Sali Białej Urzędu Miasta przy pl. Kolegiackim 17.

Na posiedzeniu Komisji Gospodarki Komunalnej i Polityki Mieszkaniowej w dniu 23 września radni dyskutowali o kwestii przedłużenia obowiązywania czasu biletów w związku z utrudnieniami remontowymi w Poznaniu.

Konferencja popularnonaukowa "Od Lubrańskiego do Święcickiego. Rzecz o akademickich tradycjach Poznania" odbędzie się 23 września w Sali Białej Urzędu Miasta przy pl. Kolegiackim 17. Początek spotkania o godz. 14.00.

Liczba wyników na stronie
10