Radni na posiedzeniu Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Nadzoru Właścicielskiego i Promocji Miasta w dniu 20 czerwca pytali o szczegóły organizacyjne ceremonii otwarcia Stadionu Miejskiego w 2010 roku.

Przedstawiciele służb mundurowych oraz instytucji miejskich 16 czerwca przedstawili radnym z Komisji Oświaty i Wychowania oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego planowane działania w okresie wakacji szkolnych w zakresie swoich obszarów odpowiedzialności.

Dyskusja poświęcona projektowi ograniczenia ruchu samochodowego na ulicy Wrocławskiej odbyła się na posiedzeniu Komisji Rewitalizacji w dniu 14 czerwca.

Podczas wyjazdowego posiedzenia, które odbyło się w dniu 14 czerwca, radni z Komisji Ochrony Środowiska mogli ocenić prace rewaloryzacyjne prowadzone pod nadzorem Zarządu Zieleni Miejskiej na terenie poznańskich parków i zieleńców.

Radni z Komisji Rewitalizacji podjęli na posiedzeniu w dniu 14 czerwca stanowisko dotyczące przekazania Placu Wolności wraz z Arkadią oraz płyty Starego Rynku jednemu zarządcy.

Liczba wyników na stronie
10