Zarząd Transportu Miejskiego wraz z podwykonawcami systemu PEKA intensywnie pracuje nad usunięciem usterek, których wystąpienie zdiagnozowano w pierwszym dniu funkcjonowania. Jutro na dworcach Sobieskiego i Ratajach pojawią się dodatkowe stanowiska obsługujące klientów.

Kolejna gmina dołącza do wspólnego biletu, od 1 lipca mieszkańcy gminy Rokietnica będą jeździć na biletach Zarządu Transportu Miejskiego. To spowoduje zmianę numeracji i przebiegu części dotychczasowych linii autobusowych.

Od 4 lipca do 14 sierpnia Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają grupy zorganizowane oraz indywidualnych gości do zabawy i odpoczynku w ogrodzie MTP przed pawilonem 15 w ramach akcji "Lato na Targach". 

 Od 1 lipca zaczęła obowiązywać nowa taryfa biletowa Zarządu Transportu Miejskiego nierozerwalnie związana z systemem PEKA. Zmienia się nie tylko nośnik biletu, którym stanie się karta PEKA, ale także ceny przejazdów. Przeczytaj ile zapłacisz za jazdę komunikacją publiczną.

Uniwersytet Medyczny chce budować nowy Szpitalny Oddział Ratunkowy, w nowym gmachu za szpitalem przy ul. Przybyszewskiego do którego ma się przenieść dawny Szpital Wojskowy. Władze uczelnie spotkały się z radnymi, by przekonać ich do zgody na przekazanie ziemi pod rozbudowę.

Liczba wyników na stronie
10