Wydział Oświaty ogłosił wyniki konkursu na stworzenie przyszkolnych ogródków. Pięć placówek zyska zielone oazy które będą służyć edukacji i wypoczynkowi.

Przy ul. Czarnucha na Naramowicach mają przenieść działkowcy z pięciu dotychczasowych terenów, które zajmowały Rodzinne Ogródki Działkowe. Zwolnione tereny miasto chce sprzedaż.

Liczba wyników na stronie
10