Przystanki i dworce autobusowe należą już do Zarządu Transportu Miejskiego, ale torowiska i sieć trakcyjna w większości zarządzana jest przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Od grudnia ma się to zmienić, co w przyszłości może oznaczać pojawienie się nowego przewoźnika tramwajowego.

Na posiedzeniu Komisji Gospodarki Komunalnej i Polityki Mieszkaniowej radni nie otrzymali informacji na temat cen biletów za korzystanie z komunikacji publicznej w Poznaniu.

Liczba wyników na stronie
10