Co prawda upały chwilowo nas opuściły, ale temat klimatyzacji w pojazdach komunikacji miejskiej z pewnością jeszcze tego lata powróci. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne przygotowało odpowiedź na często zadawane przez pasażerów pytania.

Liczba wyników na stronie
10