Poznań jednym z trzech polskich miast, obok Białegostoku oraz Gdańska, w którym odbędzie się druga edycja największego w kraju święta restauracji.

Radni z Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki negatywnie zaopiniowali aneks do umowy stadionowej, wynegocjowany przez Miasto z operatorem Stadionu Miejskiego.

Liczba wyników na stronie
10