W 2011 roku jednostki i spółki podlegające miastu stworzyły grupę zakupową by nabywać taniej energię elektryczną. W ubiegłym roku zaoszczędzono dzięki temu ponad 4 mln zł. Teraz umowa ma zostać wypowiedziana i rozpisany ma być nowy przetarg.

Liczba wyników na stronie
10