Bilety semestralne to pomysł radnych Platformy Obywatelskiej dla uczniów i studentów. Pozostali radni są sceptyczni, mając na uwadze bliskość wprowadzenia systemu PEKA.

Miasto chce wymienić dwa tysiące lamp sodowych na lampy ledowe, wszystko zależy od tego czy urząd uzyska dotację z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Radni miejsce są za, bo to pozwoli na oszczędności.

Liczba wyników na stronie
10