Dzięki Radzie Osiedla Nowe Winogrady Południe w parku im. Czarneckiego pojawiło się oświetlenie. W dodatku zdecydowano się na oryginalne źródło zasilania - energię słoneczną.

Liczba wyników na stronie
10