Wniosek o nazwanie ulicy w Poznaniu złożyła Rada Osiedla Żegrze. Wybór nazwy "Redarowska" został poprzedzony konkursem wśród mieszkańców osiedla oraz konsultacjami z lokalnymi instytucjami i ekspertami z zakresu historii Poznania i Żegrza/Rataj. To pierwszy raz kiedy rada osiedla z sukcesem wykorzystała swoje uprawnienia uchwałodawcze.

W ratuszu w świeto patronów Poznania odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta. Prezydent Ryszard Grobelny apleował by czuć się dumny z Poznania. Organizacja Euro 2012 pokazała, że mamy do tego podstawy.

Liczba wyników na stronie
10