Od 1 lipca przyszłego roku nie będziemy płacić za wywóz odpadów poszczególnym firmom, lecz każdy zapłaci podatek śmieciowy, za który miasto sfinansuje wywóz śmieci. Dzięki temu skończy się nielegalny wywóz śmieci, oraz palenie ich w piecach.

Po likwidacji Gimnazjum nr 8 w zespole szkół na osiedlu Wichrowe Wzgórze, miało się tam przenieść Gimnazjum nr 9 z os. Kosmonautów. Wzbudziło to ponowne kontrowersje obu społeczności oraz radnych.

Liczba wyników na stronie
10