Strona główna

Poznan.pl to oficjalna strona miasta Poznań - stolicy Wielkopolski, w której codziennie coś się dzieje. To "coś" zmienia, rozwija, kształtuje, edukuje, relaksuje i buduje zarówno lokalną społeczność, jak i jednostki. Wydarzenia artystyczne, spacery miejskie, projekty architektoniczne, zawody sportowe, konferencje naukowe, lokalne obchody świąt i remonty - to tylko przykłady tematów, które poruszamy. Publikujemy sprawdzone, zawsze aktualne informacje o tym, jak wspólnie tworzymy miasto.

Oficjalna strona miasta Poznań

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem, turystą czy przedsiębiorcą, możesz skorzystać z łatwej nawigacji i filtrować informacje skierowane konkretnie do Ciebie. Wybieraj interesujące treści np. pod kątem instytucji, którą lubisz, i bądź na bieżąco z wyselekcjonowanymi newsami. Spektakle, koncerty, wystawy, a może inicjatywy obywatelskie? Na Poznan.pl znajdziesz też informacje dotyczące zdrowia, środowiska, funduszów unijnych i wielu innych kwestii życia. To stałe podnoszenie jakości życia mieszkańców, o które dba realizowana koncepcja smart city - projekty pilotażowe oraz innowacyjne czy nowe narzędzia komunikacyjne. 

Na stronie głównej udostępniamy również szybkie przekierowania do e-urzędu, czyli spraw, które możesz załatwić w Urzędzie Miasta Poznań bez wychodzenia z domu. Nie brakuje tu też ogłoszeń o pracę, planu miasta Poznań i monitorowania stanu powietrza. Jeden oficjalny serwis internetowy Poznania wystarczy, aby w kilka minut zorientować się co, gdzie, kiedy i dlaczego właśnie tak. 

Bądź ze wszystkim na bieżąco 

Odwiedzaj Poznan.pl z dowolnego urządzenia - dodaj stronę do zakładek na laptopie albo na ekran telefonu. Czytaj komunikaty i relacje wydarzeń, oglądaj filmy promocyjne i planuj z nami weekendy. Jako oficjalna strona miasta Poznań udostępniamy treści kierowane do wszystkich grup wiekowych - dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.